PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH

 +48 56 493 64 19

  kowalk@kowalk.pl

PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH

 +48 56 493 64 19

  kowalk@kowalk.pl

O naszej firmie

Producent opakowań kartonowych

21 lat doświadczenia w produkcji opakowań z tekstury falistej. Oferujemy pełen asortyment produktów opakowaniowych dla klientów z każdej branży

 

Doświadczenie, na które warto postawić

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1993 roku w Bartniczce koło Brodnicy w woj. kujawsko-pomorskim. Na rynku jesteśmy 21 lat i prowadzimy wieloletnią współpracę z naszymi kontrahentami. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę, w szczególności miasta: Brodnica, Toruń, Bydgoszcz, Działdowo, Grudziądz, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztyn, Ostróda, Włocławek, Płock. Jesteśmy firmą solidną, z doświadczeniem w branży, dlatego też doskonale wiemy, jak doradzać naszym klientom, aby osiągali maksimum satysfakcji z opakowania, które stanowi wizytówkę produktu. Przez wszystkie lata działalności pracujemy na zadowolenie naszych partnerów. O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że zaufaly nam najwięksi producenci meblowi dostarczający swoje wyroby na cały świat.


 

 Gazele Biznesu

Firma Kowalk była wielokrotnie wyróżniana w rankingu "Gazele Biznesu". To coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się firm. W Polsce sporządza go dziennik "Puls Biznesu". Gazela to firma, która dzięki dynamicznemu rozwojowi świetnie daje sobie radę wśród wielu nawet znacznie większych konkurentów.


Nasze produkty

Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja wszelkiego rodzaju opakowań z tektury falistej 3 i 5 warstwowej. W asortymencie mamy bogaty wachlarz opakowań klapowych i fasonowych. W swej codziennej działalności doradzamy naszym klientom po to, aby zoptymalizować bezpieczeństwo pakowanych produktów przy jak najmniejszym nakładzie finansowym.

 

Technologia produkcji

Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, dzięki czemu możliwa jest realizacja nawet najbardziej nietypowych zleceń klientów. Cały czas udoskonalamy technologię wytwarzania po to, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Posiadamy hale produkcyjne i magazyny o powierzchni 6000 m2. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i doświadczoną kadrą pracowniczą. Wykonujemy nadruk wielokolorowy na szybkiej maszynie rotacyjnej osiągającej prędkość do 6 tysięcy arkuszy na godzinę.


Realizacja zamówień

Zamówienia są realizowane zgodnie z oczekiawniami klienta, potwierdzane najpóźniej na drugi dzień po ich wpłynięciu. Dzięki dużej powierzchni magazynowej jesteśmy w stanie gromadzić u siebie stoki magazynowe, które w warunkach dynamicznie zmieniającej się produkcji pozwalają zachować płynne funkcjonowanie produkcji u naszych klientów oraz dostawy w trybie 'just in time'. Bufor bezpieczeństwa daje nam gwarancję satysfakcji dostaw. Po zmianach w 2012 roku posiadamy jeszcze lepszy program logistyczny, który niezawodnie pozwala nam zaplanować wysyłki, a przy uwzględnieniu czasu przejazdu spedycji precyzyjnie określić termin dostawy. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju oraz do krajów Uni Europejskiej.

 

Bezpieczeństwo pracy

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych pracowników. Branża produkcyjna cechuje się wysokim stopniem ryzyka wypadku przy pracy, dlatego przez cały czas szkolimy naszą kadrę oraz wprowadzamy innowacje, które mają na celu zmiejszenie zagrożenia do minimum.

 

Dział projektowania

Posiadamy dział technologiczny, który zajmuje sie tworzeniem indywidualnych projektów w celu zapewnienia najlepszego zabezpieczenia pakowanych towarów. W swoim zapleczu maszynowym posiadamy wysokiej jakości ploter, służący do wytwarzania opakowań testowych, co pozwala już na etapie projektu wyeliminować wszelkie wady, zapewniając dużą funkcjonalność opakowania.

 

Kontrola jakości

Surowce przed produkcją są próbkowane i poddawane testom. Na każdym etapie produkcji nasze produkty zostają poddawane skrupulatnej kontroli jakości w celu wyeliminowania błędu. Żaden niepełnowartościowy produkt nie jest dopuszczany do dalszego przetwarzania i zostaje poddany recyklingowi w myśl naszej eko ideologii.

 

Projekty specjalne

Realizujemy każde zamówienia, nowością jest projektowanie pudeł wysyłkowych o niewielkim nakładzie dla sklepów internetowych. Jednym z naszych partnerów jest firma Tako (www.tako-myjnia.pl).

 

Dane kontaktowe

„KOWALK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  SP. K.

ul. Przemysłowa 3, 87-321 Bartniczka

Czynny od:
Pn-Pt: 7:00-16:00
Sobota: 7:00-13:00

Produkcja 24h:
tel. +48 493 64 19

Znajdziesz nas: Bartniczka, koło Brodnicy, woj. kujawsko-pomorskie

Zasięg działania: cała Polska

Główny zasięg działania: Brodnica, Toruń, Bydgoszacz, Działdowo, Grudziądz, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztyn, Ostróda, Włocławek, Płock

Sekretariat do godz. 16:00 : 

    tel. +48 56 493 64 19
    tel./fax +48 56 493 66 47

Telefony kontaktowe po godz. 16:00: 

606 826 590; 692 437 097

     kowalk@kowalk.pl
     sekretariat@kowalk.pl
     sprzedaz@kowalk.pl
     zamowienia@kowalk.pl

KOWALK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - 2024

Projekt i wykonanie asmedia.pl 

Wszelkie prawa zastrzeżone.